Tenneco Job - 33104984 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Tenneco
Location: Rybnik, Silesian Voivodeship, Poland
Career Level: Entry Level
Industries: Automotive, Motor Vehicle, Dealers

Description

Title: Sales Coordinator
ID: req18398
Type: Full Time
Function: Selling
Division: CA - Clean Air
Location: Rybnik / PL

DUTIES AND RESPONSIBILITIES:

Serdecznie zachęcamy do aplikowania na stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży w naszym zakładzie w Rybniku

Obowiązki:

  • Wspieranie Menadżera Sprzedaży we wszystkich aspektach handlowych związanych z nowymi projektami dla klientów OE
  • Badanie potrzeb Klienta,
  • Wstępna analiza RFQ (wykonalność)
  • Przygotowywanie prezentacji dla Klientów związanych z rozwojem produktów, kosztami oprzyrządowania, itp.
  • Ustalanie krótko i długoterminowych planów sprzedażowych
  • Ustalanie rentowności projektów na podstawie weryfikacji cen i poszczególnych danych
  • Wspieranie Menadżera przy optymalizacji kosztów
  • Wspieranie przygotowania Business Case dla nowych projektów
  • Kontrolowanie rozliczeń międzyokresowych

REQUIREMENTS:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe handlowe bądź techniczne
  • Doświadczenie w przemyśle, w dziale komercyjnym, preferowane w branży Automotive
  • Elastyczność i doskonałe umiejętności negocjacji
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • Uczestnictwo w szkoleniach