Tenneco Job - 33104985 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Tenneco
Location: Rybnik, Silesian Voivodeship, Poland
Career Level: Mid-Senior Level
Industries: Automotive, Motor Vehicle, Dealers

Description

Title: Sales Manager
ID: req18395
Type: Full Time
Function: Selling
Top Level Division: Clean Air
Division: CA - Clean Air
Location: Rybnik / PL

DUTIES AND RESPONSIBILITIES:

Zachęcamy do aplikowana na stanowisko SALES MANAGER do naszego zakładu w Rybniku

Obszar odpowiedzialności:

  • ścisła współpraca w zespole projektowym
  • pozyskiwanie nowych projektów oraz uzgadnianie warunków ich realizacji
  •  ustalanie strategii sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie, rozwijanie i dbałość o właściwe relacje z Klientem
  • rozpoznanie rynku i możliwości biznesowych w tym również analiza działań konkurencji
  • zarządzanie przydzielonym budżetem

REQUIREMENTS:

Wymagania stawiane Kandydatom:

  •  wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego i zagadnień technicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • ogólna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych i materiałoznawstwa
  • wyjątkowe zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach