Thermo Fisher Scientific Job - 39257455 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Thermo Fisher Scientific
Location: Vilnius, Vilnius County, Lithuania
Career Level: Entry Level
Industries: Healthcare, Pharmaceutical, Biotech

Description

Darbo pobūdis:

Vykdo visų Bendrovėje esančių gamybos ir tyrimų įrengimų bei prietaisų priežiūrą:

  • Derina, tikrina, prižiūri ir remontuoja Bendrovėje esančius technologinius įrenginius ir matavimo bei kontrolės prietaisus;
  • Dalyvauja ir vykdo konkrečias užduotis rengiant technologinių įrenginių, matavimo bei kontrolės prietaisų naudojimo instrukcijas;
  • Konsultuoja darbuotojus dirbančius su prietaisais.

Užtikrina gedimų šalinimą ir vykdo gedimų prevenciją:

  • Nedelsiant reaguoja į pranešimus apie įrangos gedimus;
  • Nustato gedimo priežastį ir pašalina ją;
  • Esant reikalui, pasitelkia kitų Technikos grupės darbuotojų ar išorės įmonių pagalbą, reikalingą greitai pašalinti gedimus;
  • Siekiant sutrumpinti gedimams šalinti reikalingą laiką, informuoja TG vadovą apie sandėlyje esančių atsarginių dalių likučius;
  • Analizuoja įrangos gedimus ir jų dažnumą ir teikia informaciją TG vadovui.

Dalyvauja diegiant naujus įrengimus:

  • Aiškinasi ir suvokia naujų įrengimų darbo principą ir paskirtį;
  • Užtikrina, kad Bendrovės įrangos instaliavimo bei eksploatacijos sąlygos pilnai atitiktų gamintojų ir tiekėjų nustatytus reikalavimus;
  • Konsultuoja darbuotojus, dirbančius su naujais prietaisais;
  • Atlieka įvairiapusius įrangos darbo testus;
  • Pildo GGP standartuose numatytą dokumentaciją.

Reikalavimai:

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (techniniai/inžinieriniai mokslai);
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Paslaugumas, atsakingumas, organizuotumas, lankstumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gera anglų kalba.

Mes Jums siūlome:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
  • Darbą ambicingoje komandoje.
  • Atlyginimas (nuo 1400 iki 2100 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinis papildomų naudų paketas.

*SLV2021

To Apply, please click the following link: https://thermofisher.contacthr.com/82471335