Circle K Job - 49618452 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Circle K
Location: Rīga, Latvia
Career Level: Mid-Senior Level
Industries: Retail, Wholesale, Apparel

Description

Job Description

Meklē jaunas karjeras iespējas? SIA Circle K Terminal & Transport Latvia izsludina vakanci:

Vecākais termināla operātors

Darba pienākumi:

·     Objekta darbības koordinācija, naftas produktu pieņemšanas, izkraušanas, uzglabāšanas un izsniegšanas procesos;

·     Termināļa iekārtu uzturēšana, apkope un nelieli remontdarbi;

·     Dalība jaunos tehniskajos projektos un iekārtu uzstādīšanas koordinēšanā;

·     Automatizēto sistēmu izmantošana, uzraudzība un uzlabošana.

Prasības:

·     Vidējā vai augstākā izglītība tehniskajā vai inženierzinātņu jomā;

·     Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar degvielas termināliem vai līdzīgā vidē;

·     Zināšanas par degvielas uzglabāšanas un apstrādes iekārtām un procesiem, darba drošību;

·     Lieliskas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā;

·     IT prasmes un pieredze darbā ar JDE tiks uzskatīta par priekšrocību;

·     Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;

·     Iespēja strādāt darbu maiņās;

·     Motivācija augt un apgūt jaunas prasmes.

Mēs piedāvājam:

·       Aizraujošu darbu starptautiskā uzņēmumā un lieliskus kolēģus;

·       Profesionālo un personīgo izaugsmi;

·       Atalgojums 1800 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;

·       Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;

·       Atlaides un citas priekšrocības Circle K produktiem.

Esi ieinteresēts?

Gaidīsim Tavu CV pieteikumu līdz š.g. 30. jūnijam

Circle K Terminal & Transport Latvia SIA

PVN Nr: LV40203164596

Laivinieku iela 7, Rīga, Latvija LV-1015

lv_vakances@circlekeurope.com