Circle-K Job - 40936745 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Circle-K
Location: Miedzyzdroje, West Pomeranian Voivodeship, Poland
Career Level: Entry Level
Industries: Retail, Wholesale, Apparel

Description

Job Description

TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE
Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy lub dodatkowego zarobku w czasie studiów? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!

Sprzedawca - Circle K - Międzyzdroje

Szukamy osoby:

  • Zaangażowanej

  • Otwartej

  • Z pozytywnym nastawieniem

  • Doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem

Główne obowiązki:

  • Obsługa klienta

  • Aktywna sprzedaż

  • Przygotowywanie produktów z oferty food

  • Dbanie o porządek na terenie stacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki

  • System premiowy od pierwszego dnia pracy, dodatki za święta i zmiany nocne

  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji

  • Grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami

  • Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój (wliczone w czas pracy)

  • Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w firmie

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne

  • Pracę w zgranym zespole!

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać!
Czekamy na Twoje CV :)

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami